Co powoduje bóle stóp po nocy?

Dzien dobry. Mam 34 lata waze 95 kg orzy wzroscie 174 cm. Z racji tego ze mam caly czas wysoki puls 140 biore tabletki bisocard 25 mg. Noedawno zaiwazylam ze po nocy strasznie bola mnie stopy do tego stopnia ze utrudniaja mi poruszanie dotego doszly problemy z oddychanie brak powietrza ze pokonanie 100 m odcinka lub schodow to jest ciezko. Musze robic przerwy. Czy to moze miec cos zwiazane z tarczyca czy sercem juz nie wiem gdzie mam sie udac.

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.