Co powoduje drżenie rąk i nóg?
Od kilku dni trzęsa mi się lekko ręce i jak na przykład próbuje kołdrę przeciągnąć lewą ręką to wtedy się to nasila. Czasami jak idę to mnie tak jakoś wachnie w nodze. Morfologia dobra, usg brzucha dobre. Tylko nerwy mi strasznie dopiekają. Proszę o odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Witam Pana
Aby rzetelnie odpowiedzieć na Pana pytanie,
należy w pierwszej kolejności Pana problem prawidłowo
zdiagnozować, zbadać okoliczności, które doprowadziły
do opisanych zaburzeń.
Dopiero wtedy, gdy Pana problem zostanie zdiagnozowany,
można na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Wskazana jest wizyta u neurologa, który pokieruje dalszą
ścieżką diagnostyczną czyli zleci badania sprawdzające pracę
mózgu i całego układu nerwowego.
Możliwe, że źródłem dolegliwości jest brak snu, przeżywane
emocje, stres czy przemęczenie.
Napisał Pan „nerwy mi strasznie dopiekają”.
Zatem warto skonsultować swoje problemy z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie
Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl