Co powoduje migreny i senność?

Dzień dobry, Mam 34 lat i od dłuższego czasu dziwne objawy zw, z cyklem miesiączkowym . Na 2 -3 dni przed miesiączką nie mogę spać i mam silne migreny ( czasem z wymiotami), od 1 dnia miesiączki ogarnia mnie ogromna senność ( potrafię przespać cały dzień), nogi i ręce mam jak z waty, przy najmniejszym wysiłku bardzo się męczę i zdecydowanie wolniej kojarzę. Nie występują u mnie silne bóle brzucha. Czy może to być spowodowane?

Nie jest Pani osamotniona! Często tak właśnie występują ataki migreny u kobiet.
Ponad 50 % migren u kobiet występuje w okresie okołomiesiączkowym!
szczególnie często przed miesiączką;
Często współistnieją z zespołem napięcia przedmiesiączkowego !
Do pełnej konsultacji neurologicznej.
Pozdrawiam i zapraszam.
MIGRENY można leczyć skuteczniej.!!