Co powoduje niski poziom ferrytyny?

Witam. Posiadam od 3 lat niski poziom ferrytyny . Żelazo we krwi w normie, krzywa wchłaniania ok. Wyniki krwi w normie. Gastroskopia nic nie wykazała. Żadna suplementacja zelwzen nie pomogła. Gdzie mam szukać w czym jest problem?... żaden lekarz nie potrafi mi powiedzieć czego szukać.

Bo szuka pan dziury w całym. Pisze pan, że wszystkie badania są normalne, w normie. To po co pan robił badania? Jeśli czuje się pan dobrze, wyniki badań poza ferrytyną są dobre to znaczy, że tak pan ma i nie ma co szukać dziury w całym. Jest pan zdrowy. Proszę się cieszyć.