Co powoduje ostre bóle w klatce piersiowej oraz tępy ból z tylu głowy?

Witam, od dłuższego czasu mam ostre bóle w klatce piersiowej oraz tępy ból z tylu głowy oraz czasami bóle kręgosłupa ciągle jest mi słabo, ciśnienie mam w normie zaznaczam, że jestem kobietą dziękuję za odpowiedź

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez Panią symptomy mogą sugerować objawy od kręgosłupa szyjnego.
Myślę, ze trzeba zacząć od wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Panią na odpowiednia diagnostykę i leczenie.

Życzę pani tylko dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com