Czy po ugryzieniu kleszcza może wystąpić ból nadgarstka?

Witam.miałam kilkanaście kleszczy, ostatni 3 lata temu. Problemem z nadgarstkiem, częste bóle głowy ale tylko po lewej stronie czoła, potem drętwienie oka, nerwobóle w klatce a potem dopadła mnie newica połączona z depresją, problem 1,5 mca ze spaniem, wybudzałam się z silnym biciem seca i tak było codziennie, całkowiete odrealnienie, załamanie, piski w uszach, teraz tylko w po lewej stronie. Wb negatywny w IGG P31 ospc słabo dodatni, P30 silnie dodatni a w igm Vise słabo dodatni. LTT ujemny

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu, podejmie odpowiednie kroki diagnostyczne.

Z przesłaniem tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam radziłbym pilnie udać się do psychoterapeuty, to wygląda na poważny problem i prawdopodobnie wymaga intensywnego leczenia psychoterapeutycznego. Proszę nie zwlekać. Pozdrawiam i zapraszam