Co powoduje problemy z osłabieniem i bólami?

Witam. Od roku mam problemy ze zdrowiem. Przez pierwsze 2 miesiące okropne osłabienie. Potem ból gardła przez 1,5 miesiąca. Potem bóle w klatce piersiowej. Teraz od jakich 7 miesięcy ból nóg, a właściwie ud, pośladków. Jest to nie tyle co ból , ale pieczenie przeszywanie, ciężko jest to opisać. Miałem robione mnóstwo badań. Krew ok. MR k. lędźwiowego ok. W MR głowy wszystko ok, poza drobnymi ogniskami hiperintensywnymi w płatach czołowych obu półkul najpewniej o etiologii naczyniopochodnej utrwalonej. Miałem przeprowadzony test Elisa i Western Blot, KKI i LTT w kierunku boleriozy. Pierwsze 3 ujemne, ale LTT wszystko trzykrotnie podwyższone. Moja Pani neurolog przepisała mi 2 antybiotyki i jestem już na 10 dniu kuracji. Mam wrażenie, że nogi bolą mnie bardziej. Jeżeli Elista, WB, KKI wyszły ujemne to czy można sugerować się tylko LTT i moimi objawami? Po dziesiątym dniu nie czuję żeby się polepszało. Może dokucza mi coś innego? Może to Stwardnienie rozsiane? może wyniki MR głowy na to wskazują? Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam, Czarek.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza neurologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć