Co powoduje problemy z sercem i omdlenia?

Witam Od kilku miesiecy mam pewne problemy z sercem a mianowicie pare razy zdazylo mi sie miec omdlenia razem z szybkim biciem serca i dusznoscia. Mialem wykonane EKG na 24 godziny ale nic nie wykazalo tylko ze teraz objawy sie nasilaja i dochodzi do tego stres (mysle o tym caly czas). W przeszlosci wiem ze mialem niedomykalnosc zastawek jako dziecko ale nie potrzebowalem zadnej interwencji bo byla znikoma, choruje na astme i biore leki rano i wieczorem-jest to inhalator zwany "FOSTAIR" .

Dzień dobry. Proponuję Panu poddanie się diagnostyce psychologicznej. Bardzo prawdopodobne, że opisane przez Pana objawy mają podłoże emocjonalne, np. niedostatecznie skuteczne strategie radzenia sobie ze stresem, podwyższony poziom lęku itp. Właściwie dobrana pomoc psychologiczna pozwala na podniesienie kompetencji w tym zakresie. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/