Co powoduje problemy z układem pokarmowym od roku?

Witam,od ponad roku mam problem z układem pokarmowym.Zaczęło się od bólów w nadbrzuszu z prawej i lewej strony.Od tego czasu jestem na diecie i nie spożywam dużych ilości tłuszczów.Przeszedłem leczenie w kierunku HP i trzy razy przyjmowałemXifaxan.Badania obrazowe jamy brzusznejUsg iTK nie znalazły żadnych patologii. KrewOk.Niestety mimo diety nadal czuje cmienia przy mostkowe, ale najbardziej martwią mnie stolce,które są obfite, luźne i postrzępione.Na co powinienem zwróciłUwagęPrzyDiagnostyce?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest diagnostyka w postaci gastro i kolonoskopii . Proszę koniecznie udac się do gastroenterologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć