Co powoduje przedłużające się krwawienia u 11-latki?

witam mam córeczkę 11 lat od 8 roku życia ma miesiączki bardzo długie i bolesne ok 25 dni krwawienie 4 dni przerwy i znow miesiączka ok 5 dni i tak caly czas lek.chca jej podac tabletki hormonalne lub wlozyc spirale (dziewicy ) dodam tylko ze wogole nikt hej nie chcial zbadac ani wysluchac do końca wyprosilismy usg i tylko tyle pani byla nie mila krzyczała do dziecka ktore pierwszy raz bylo u ginekologa

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do innego ginekologa najlepiej pracującego w klinice ginekologicznej lub i także do endokrynologa dziecięcego