Co powoduje silne zawroty głowy od miesiąca?

witam, mam problem z silnymi zawrotami głowy od miesiaca, szczególnie rano, w ciągu dnia też, głowa boli mnie sporadycznie ale jestem cały czas ospała, mam też często w nocy odczucie jakby mnie ktoś poraził prądem, nawet czasami mąz się przez to budzi.byłam u neurologa i nastawił mi kręgosłup ale nic nie przeszło, nie chcę uchodzić za histeryczkę i zwlekam z kolejną wizytą, może mogła bym zrobić sobie jakieś badania prywatnie?

Mogą to być napięciowe bóle głowy lub problemy Szyjna pochodne ale również cała Gama innych przyczyn na pewno potrzeba wykonać badania radiologiczne zlecone przez neurologa oraz oceny laryngologa