Co powoduje uczulenie po urazie pleców?
Kilka dni temu poslizgnelam się i upadlam na schody i zjechalam w dół na plecach, 3 metry, nie uderzylam glowa,tylko plecami i posladkami. Prześwietlenia, rezonans, zero złamań,tylko otarcia na plecach,rekach,potluczenia. Odpoczywam w domu. Ale od wypadku mam uczulenie,czerwone plamy na czole,twarzy,dekolt,szyja z tyłu,pieka,swedza,powieki puchna. Nie zmieniłam diety ani kosmetyków,żadnych lekow. Czy może to być związane z upadkiem? Trochę się stresowalam. Bo nie wiem co się dzieje.

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
warto jest aby lekarz obejrzał zmiany i ocenił możliwe przyczyny, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.