Co powoduje upławy z krwią u partnerki i ból członka u mnie?

Witam serdecznie, od dłuższego czasu z partnerką współżyjemy regularnie, ostatnio natomiast po naszym stosunku partnerka zaczęła mieć upławy i to czasem z krwią, mimo dobrego nawilżenia, po stosunku odczuwam ból członka a w gruncie rzeczy żołędzi, ale jego, że tak to nazwę dolnej części. Co z tym mamy zrobić? Czy ja powinienem udać się do urologa, a partnerka do ginekologa?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
W pierwszej kolejności powinieneś zaproponować partnerce wizytę u ginekologa. Niezbędne jest bowiem zdiagnozowanie przyczyny plamień międzymiesiączkowych.
Wystąpienie dolegliwości u Ciebie przemawia za infekcją. Konieczne jest zatem pobranie posiewu z kanału szyjki i wykonanie antybiogramu. Jeżeli posiew okaże się dodatni ginekolog zaordynuje leczenie dla Was obojga.
Oczywiście, jeżeli masz możliwość konsultacji urologicznej lub dermatologicznej w najbliższym czasie warto skonsultować się niezależnie od partnerki.

Pozdrawiam