Co powoduje wyciek krwi ze śluzem z odbytu?

Mam intymny problem.Z odbytu wycieka mi czasem mimowolnie krew ze śluzem, niekiedy nawet odczuwam silną potrzebę oddania stolca wręcz pod ciśnieniem.Co to jest?Mialam kolonoskopie, ale powiedziano ze to hemoroidy.Przez pewien czas problem przestał być dokuczliwy, ale teraz znó to powróciło...Czym sobie pomóc?Czy zamrażanie środkiem dostępnym w aptece do dobry pomysł? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie diagnostyczne i ewentualnie Terapeutyczne