Co powoduje zmęczenie i osłabienie?

Witam. Mam niecale 20 lat . Jako 16latka urodzilam synka. Mam straszny problem. Wciąż odczuwam zmęczenie , ciagle spie. Zawroty glowy , omdlenia. Nie stosuje antykoncpecji(nie zebym sie starala) ale nie zachodze w ciaze, wdomu po schodch czuje jakbym przebiegla maraton. Mam troche stresu , wiadomo jak kazdy. Bylam u lekarza , powiedzieli mi , ze mam stany depresyjne i ze mam z tym isc do psychiatry. Poszlam. Jednak tam powiedziano mi , ze te wszystkie moje objawy nie są z podłoża psychicznego.

Dzień dobry. Każdy ma stres, nie każdy ma takie objawy. Być może Pani ma tego stresu więcej, niż możliwości poradzenia sobie z nim. Dodatkowo poczucie zmęczenia czy wyczerpania, senność są objawami z obszaru funkcjonowania psychologicznego (p wykluczeniu przyczyn medycznych). Myślę, że wskazaniem dla Pani jest konsultacja z psychologiem lub psychoterapeutą i podjecie psychoterapii. Pozdrawiam.

www.progress.warszawa.pl