Co powoduje zmęczenie i problemy z oddawaniem kału?

Witam Od dłuższego czasu moje samopoczucie nie jest najlepsze. Szybko się męczę jestem senna do tego doszły problemy z brzuchem a dokładniej mam wrażenie ze jestem na puch nietaktowne jak balon mam problem z oddaniem kalu. wczoraj odebrałam usg jamy brzusznej i niby jest ok choć mam podwyzszona echogenucznisc watroby jak w stluszczenie. odebrałam tez wyniki krwi i crp mam 5,15, mpv 11,40, amylaza 24,61 i potas 5,25 tec wskaźniki podwyższone z gwiazdka wszystkie inne w normie. Troche się

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy sprawdzano tsh? Potas troszkę za wysoki, przyjmuje Pani jakieś leki? Inne choroby? Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po dokładnym badaniu ,zdecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam