Co powoduje zmęczenie i wahania nastroju 7 miesięcy po porodzie?

Jestem 7 miesięcy po porodzie, ostatnio jestem bardzo zmęczona, mam wahania apetytu, dosyc szybko schudlam (mimo, że się nie odchudzalam), czasem mam uderzenia gorąca i ogólnie mimo pięknej pogody i dobrego samopoczucia czuje się bez sily. W kwietniu robiłam morfologie i tsh (bez ft3, ft4). Wyniki były w normie. Czy możliwe, że teraz się coś zmieniło i dlatego się tak czuje? Jakie badania wykonać? Dodam jeszcze, że mam nieregularne miesiączki i tydzień przed mam okropne mdłości i bóle krzyża.

Dzień dobry,

szkoda, że nie napisała Pani pomiaru TSH, w przypadku gdy jest Pani młodą kobietą poziom tego hormonu powinien się utrzymywać do ok 2,5.
W przypadku nieregularnych miesiączek proszę się skontaktować z ginekologiem, który powinien Pani zlecić badanie krwi.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga