Co prawdopodobnie mogą sugerować takie objawy?

Dzień dobry, od pięciu dni nie mogę spać ani jeść. Czuję się jak bym był pod wpływem potężnego stymulanta, jestem krańcowo wyczerpany, zalewają mnie poty słyszę głośny pisk w uszach. Co to może być?

Z pana pytania wnioskuję, że ma pan doświadczenie jak się człowiek czuje pod wpływem potężnego stymulanta. To bardzo smutne i niepokojące. Wymaga to porady specjalisty od uzależnień. Nawet jeśli pan nie stosował ostatnio jakichkolwiek stymulantów to warto udać się do lekarza POZ. Przez Internet nikt panu nie pomoże.