Co robić, jeśli ciągle czuję zmęczenie?

Od ok roku mam dziwny problem, wieczne zmęczenie. Mogłabym spać albo leżeć w łóżku cały czas. Potrafię wieczorem zasnąć przed tv, książką czy nauką, obudzić się o 1 w nocy i jak gdyby nigdy nic iść dalej spać bez żadnego problemu, ba nawet potrafię zaspać na uczelnię. Nie wysypiam się, ciągle nie mam siły. Bardzo ciężko jest mnie dobudzić. Ciągle coś mnie boli, a to plecy głowa, zimno (mam niskie ciśnienie, zwykle 90/60). Jestem strasznie chuda (48kg przy 163cm wzrostu) i nie wiem co powinnam z tym zrobić. W maju robiłam badania krwi, ale ze względu na zapalenie oskrzeli wyniki nie były zbyt dobre, ale anemii brak. Co robić?

Dzień Dobry Pani,

Zachęcałabym Panią, by zacząć od wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu u Pani symptomów pokieruje Panią w celu
diagnostycznym, by w ślad za tym podjąć odpowiednie dla Pani leczenie.

Serdeczności i pomyślności dla Pani,
irena.mielnik.madej@gmail.com