Co robić, jeśli mąż jest uzależniony od Zomirenu?

Mój mąż jest uzależniony od zomirenu.Leczył się u psychiatry, ale jadł zomiren po kryjomu.Teraz skończył leczenie ,a zomiren pozostał,gdyż lekarzowi nie przyznał się że bierze.co robić?

Witam,
dobrze, żeby mąż udał się do specjalisty i powiedział o swoim uzależnieniu. Proszę namówić partnera do wizyty w poradni zdrowia psychicznego lub poradni leczenie uzależnień. niekontrolowane przyjmowanie leków może być niebezpieczne.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl