Co robić przy zdiagnozowanej anemii?

4 miesiace temu zdiagnozowano u mnie anemie. Po dwoch miesiacach wyniki morfologi w gornej granicy. Aby ograniczyc utrate krwi podczas miesiaczki przepisano mi hormony. Po pierwszych 8 dniach obfitej miesiaczki oraz niepokojacych skutkach ubocznych przerwalam kuracje. Przez 12 dni mialam bardzo obfita miesiaczke a po odstawieniu pojawily sie omdlenia- caly czas, bez konkretnej przyczyny- wszedzie. Mam leczona niedoczynnosc tarczycy lecz wyniki sa ok. Podczas omdlen dretwieja mi rece I nogi , nie moge zlapac tchu oraz obraz sie zozmazuje. Bardzo prosze o rade gdyz juz nie wiem do jakiego specjalisty sie udac.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze do kardiologa po wizycie u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć