Co robić z problemami ze snem i zmęczeniem?

Witam Od paru dni miewam dziwne symptomy które nie odpuszczają a wciąż narastają, zaczęło się od problemów ze snem, nocnymi potami i uczuci zmęczenia niezależnej od ilości snu potem krótkie ukłucia/ bóle głowy, które przechodziły po paru minutach potem ból kręgosłupa, po 2-3 dniach ból lewej ręki podczas zginania i nacisku w okolicach barku, po paru dniach to samo w prawej ręce, dziś doszedł ból żuchwy z prawej strony, przy zgryzie lub lekkim docisku lekki ból. Odkąd zaczęły się te problemy nic się w nie zmieniło w moim życiu, jem to samo, śpie tyle samo, mieszkam i pracuje gdzie zawsze, stresu tyle co zwykle stale biorę jedynie siofor oraz tran i magnez (Mam nadwagę). Nie wiem co się dzieję, proszę o jakąkolwiek pomoc

Dzień dobry,

Opisuje Pan swoje dolegliwości i prosi o poradę. Ma Pan prawo nie wiedzieć, co się dzieje i odczuwać niepokój. Jednocześnie kontakt przez forum pytań do lekarzy i psychologów nie jest miejscem, w którym stawia się diagnozy. Rozważał Pan wizytę u lekarza? Od strony psychologicznej to co mogę zaproponować, to:

1) wizyta u lekarza

2) wsparcie psychologiczne uzyskane w ramach konsultacji psychologicznej on-line lub stacjonarnie.

Zapraszam do zadawania pytań.

Aniceta Kijewska

psycholożka

aniceta.pl