Co robić z takimi plamkami na skórze?

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem na dłoniach kilka małych kropek - rozmiar ok. 1mm. Wyglądają jak pieprzyki, są ciemnobrązowe. Podejrzewam pogryzienie meszek, ponieważ od jakiegoś czasu uczęszczam do lasu.

Witam. Jeśli zmiany utrzymują się powyżej 2 tygodni lub rosną warto skonsultować to z lekarzem pierwszego kontaktu - powinna być to wizyta w przychodni. Konieczne będzie obejrzenie zmian.