Co robić z tym bólem głowy i drętwieniem?

Moze tutaj ktoś mi pomoże. Bo już nie wiem co robić. 2 lata temu miałam silne bóle głowy połączone z bólem i dretwieniem lewej ręki. Do tego dochodziło wiele innych dolegliwości. W przeciągu półtora roku zrobiłam mnóstwo badań i byłam u wielu specjalistów. Wykonany był RM głowy, emg, przepływy, echo serca, holter, usg jamy brzusznej, usg nadgarstka, rtg barku, rtg kręgosłupa szyjnego i kręgosłupa piersiowego. Wyniki z krwi. W końcu stwierdzono mi nerwice i jedynie dyskopatie odcinka c4-c6 w kręgosłupie szyjnym. Po 3 miesiącach na lekach wszystko ustąpiło. Przez 9 miesięcy czułam że żyje. I naraz 2 tyg dnie temu w nocy wybudził mnie silny ból lewej ręki. I trwa do dzisiaj. Momentami ból nie do zniesienia. Byłam u ortopedy ale stwierdził że nic mi nie jest. Kazał brać tylko przeciwbólowe. A ja od nowa wariuje bo nie wiem od czego ten silny ból ręki. Mam już dość. Proszę o poradę

Proszę wybrać się do dobrego fizjoterapeuty. Istnieje spora szansa, że terapia manualna przyniesie tu pozytywne efekty.

Ponadto warto sięgnąć po ziołowe środki przeciwbólowe i przeciwzapalne bo jednak stosowanie leków przeciwbólowych na dłuższą metę niesie ze sobą dużo niekorzystnych działań.

Ziołolecznictwo znajduje zastosowanie w terapiach pomocniczych, np. łagodzenia przewlekłych stanów zapalnych czy wspomaganie terapii bólu jednak wiele zależy tu od przypadku oraz przyjmowanych leków. Najlepiej prowadzić kuracje pod okiem specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl