Jak wyleczyć te objawy nerwicy?

Witam serdecznie, Ponad dwa lata temu zdiagnozowano u mnie nerwicę lękową. Badania fizyczne nic nie wykazały. Ostatnie echo serca robiłam w styczniu, tydzień temu doppler tętnic szyjnych. Holter rok temu. Objawy jakie mam codziennie to duszności, bóle w klatce, często podwyższony puls. Kilka dni temu doznałam silnego bólu w klatce, na drugi dzień udałam się do lekarza POZu. Miałam wykonane EKG. Lekarz powiedział, że wszystko jest dobrze, ale... na wydruku widniał opis: niewykluczony zawał serca ściany przedniej, prawdopodobnie przebyty. Doktor twierdził, że na te opisy się nie patrzy w ogóle. Ja jednak jestem przerażona. A nie chcę znowu chodzić od kardiologa do kardiologa. Proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Opisane przez Panią objawy są dosyć charakterystyczne dla nerwicy lękowej lub nerwicy wegetatywnej. W przypadku opisu proszę zwrócić uwagę, że jest to przypuszczenie, dlatego nie należy zbyt emocjonalnie to tego podchodzić by - paradoksalnie - nie nasilić objawów nerwicy.

Ziołolecznictwo posiada szeroką gamę surowców (w tym leków roślinnych) stosowanych w terapiach nerwic, w tym nerwic lękowych. Jeśli jest Pani zainteresowana terapią ziołową zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl