Co robić z tym bólem głowy i gorączką?

Justyna 30 lat. Witam. Mam pytanie. Mianowicie 14 i 15 lutego miałam gorączkę 39,5 38,8 itp. Dzisiaj już brak gorączki, temp 37,3 maksymalna. Ale od 14 lutego bardzo boli mnie głowa to jest taki ucisk po obu stronach głowy. Boli cały czas chwilami przestanie ale wraca. Mierzylam ciśnienie i jest ok ( mam niskie zawsze). Leki jakie teraz bralam to pyralgina i Ibuprom, bez antybiotyku. Od ponad roku nie wypilam żadnej tabletki aż tu nagle w poniedziałek grypa... możesz mi podpowiedzieć co powinnam zrobić? Boję się że to może być coś poważnego. Testu na covid nie robiłam. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Sugeruję wykonanie testu w kierunku SARS-CoV-2. W obecnych warunkach infekcja COVID-19 jest wysoce prawdopodobna. Proszę zacząć od zgłoszenia się do poradni POZ.