Jakie jeszcze mogą być powody takich dolegliwości?

Od tygodnia mam stan podgorączkowy. Bóle głowy również od tygodnia, czasem boli mniej, czasem tak, że nie mogę wytrzymać. Oprócz tego czuję osłabienie, mam przekrwione oczy. Test na covid miałam robiony-negatywny. Dodam, że mam problemy z zębami. Co może być powodem?

Dolegliwości faktycznie sugerują infekcję COVID-19. Proszę pamiętać, że przy wykonywaniu testu zawsze istnieje ryzyko uzyskania wyniku fałszywie ujemnego, bądź wykonania go w tzw. "okienku serologicznym", kiedy mimo zakażenia nie można jeszcze stwierdzić obecności materiału genetycznego/antygenu SARS-CoV-2. Alternatywnym rozpoznaniem może być inna choroba infekcyjna lub zupełnie inne tło objawów (np. alergiczne). Należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu.