Czy mój ból gardła może świadczyć o Covid?

Dzień dobry, jutro mija 10 dzień mojej izolacji, razem z lekarzem 3 dni temu doszliśmy do wniosku, że objawy ustąpiły i 11go dnia mogę juz wrócić do pracy, ale od wczoraj zaczęło mnie boleć gardło, nie mogę przełykać, czy to może być dalszy ciąg infekcji covid? Czy mogę już wyjść do ludzi w takim wypadku?

Tak, to może być objaw trwającej infekcji. Sugeruję wykonanie testu wykrywającego antygen SARS-CoV-2 (to inny test, niż PCR wykrywający materiał genetyczny).