Co robić z tym bólem łokci?

Dzień dobry, od około 3 miesiecy boli mnie łokieć golfisty w prawej rece(przeważnie jak wyprostuje) a od 1,5 miesiąca jak na ironię boli mnie łokieć tenisisty i to w lewej ręce.. Tu zaś boli jak dlugo zginam rękę lub jak np chce coś ugiąć (np ciężarek) byłem u lekarza i zapisał mi maść, ale średnio pomagała i dalskierowanie na rtg (nic nie wykazało) . Prace mam siedzącą, ale jestem aktywny. (codziennie ćwiczę z masą własną). Dziękuję

W leczeniu opisanych dolegliwości pomoże Panu dobry fizjoterapeuta. Być może wykluczy także potencjalne błędy powielane w trakcie wykonywania ćwiczeń fizycznych.