Co robić z tym bólem pod piersią?

Witam dziś mija tydzień jak boli mnie pod lewa piersią myślę że to zebro dotykając czuje kosci i sprawia ból ten dotyk.Nie ma innych dolegliwości oprócz bólu podczas przekrecania się w nocy podczas snu oraz występuje ból podczas brania głębszego wdechu .Nie wiem czy sobie zbilam bo w zeszłym tygodniu byłam na urodzinach i nie bardzo się orientuję żebym sobie zbila ale być może tak było.Mam 30 lat choruje tylko na nerwicę lekowa nigdy nie miałam problemów zdrowotnych .Nie mogę dostać się do lekarza gdyż nie posiadam ubezpieczenia A na teleporade muszę czekać kolejne 3 dni.Bol nie jest tak silny nie muszę przyjmować leków.Prosze o pomoc.

Witam! Być może doszło do nerwicowej ekspozycji objawów bólowych. Myślę, że należy czasowo dołączyć do dotychczasowego leczenia ziołowy "wyciszacz", wzmocnić przekazy psychoterapeutyczne lub zastosować treningi autogenne i powinien być korzystny efekt. Powodzenia W. Łuczkowski.