Co robić z tym bólem ręki po zakrzepowym zapaleniu żyly?

Co Robić? Niby zdiagnozowano u mnie zakrzepowe zapalenie żyły od wenflonu, to było ponad 2 tygodnie temu, dziś nie wyczuwam pod skórą twardej gulki, ale doszedł ból całej ręki, boli już nie tylko jak nią ruszam. Biorę leki vessel due f 250LSU i lioton 1000 czy to nie pomaga i dlatego doszedł ten ból czy cos się dzieje, wcześniej bolała tylko ta gula przy dotyku a teraz żyła po całej długości ręki, bardzo się martwię

Witam serdecznie,

Proszę się zgłosić do lekarza prowadzącego lub lekarza rodzinnego celem konsultacji i ustaleniem dalszego postępowania.

Pozdrawiam.