Co robić z tym ciągłymi infekcjami pochwy?

Witam od 3 miesięcy po okresie mam objawy infekcji grzybice takie jak świąd i pieczenie pochwy.Pierwszy raz jak skończył mi sie okres dzien-dwa pojawi sie owe objawy,myslam ze to infekcja wiec wzięłam lek i po kilku dniach objawy zniknęły. Ale kolejnego miesiaca wszytko sie powtórzyło dzien-dwa po okresie te same objawy, wtedy pomyślałam ze mogę być uczula na podpaski po akurat użyłam inne niz zawsze które również miały dość intensywny zapach, wiec zakupilam eco,bez zapachowe i dla delikatnej skory.Niestety nawet używając nowe podpaski.Znowu w tym miesiącu objawy pojawiły sie tuz po okresie.Nie wiem co już robić po chyba nie możliwe ze to żeby co miesiąc przechodziła infekcje

Przede wszystkim należy wykonać badania mikrobiologiczne, które pozwolą na identyfikację czynnika chorobotwórczego. Sugeruję także edukację w zakresie prawidłowej higieny miejsc intymnych (infekcje o charakterze nawrotowym często wynikają z usuwania fizjologicznej flory bakteryjnej w procesie zbyt inwazyjnego mycia). Proszę także wykonać morfologię z rozmazem, w celu oceny liczby leukocytów i poszczególnych ich rodzajów.