Co robić z tym otworem w dziąśle?

Dzień dobry. W piątek miałam wyrywaną ósemkę. Ząb był położony w poprzek. Wszystkie przebiegło dobrze. Opuchlizna już zeszła. Lekarz zaszył ranę. Czuje niewielki ból w okolicy tego zęba, większy podczas jedzenia ale nie jest to uciazliwy ból. Martwi mnie tylko jedna rzecz. W miejscu w którym był ząb po zszyciu dziąsła pojawiła się mała dziurka wielkości igły, która prowadzi to pustej przestrzeni po ósemce. Nie wiem czy była wcześniej bo nie przyglądałam się ranie ze względu na ograniczona możliwość otwierania ust. Czy ta dziurka może być problemem? Czy szwy mogły się rozejść? Czy powinnam iść to zszyc? Jest ona naprawdę niewielka i nie ma wielkiego bólu.
KOBIETA, 29 LAT 5 miesięcy temu

Po usunięciu 8 która jest w jamie ustnej rana nigdy nie zamknie się od razu tylko potrzebuje czasu. Po usunięciu szwów otwór prawdopodobnie się powiększy po czym z tygodnia na tydzień powoli wypełni się dziąsłem do całkowitego wygojenia dziąsła.