Co robić z tym silnym bólem zęba po leczeniu kanałowym?

Witam tydzien temu mialam przeprowadzone leczenie kanalowe dolnej szostki. Teraz odczuwam duzy bol zeba I opuchniety policzek. Zabieg wykonywany byl w polsce teraz jestem a anglii. Co robic? Bol jest tak silny ze mam za soba nieprzespana noc.

Witam serdecznie,

Najlepiej udać się na wizytę kontrolną u lekarza prowadzącego. Jeżeli jest pani za granicą to konsultacja endodontyczna w gabinecie stomatologicznym. Lekarz przeprowadzi badanie kliniczne oraz diagnostykę RTG i jeżeli to konieczne zastosuje odpowiednie leczenie.