Co robić z tym wzdymaniem po każdym posiłku?

Witam, mam 20 lat. Przez 6 lat chorowałam na bulimię. Około pół roku temu zaczęłam mieć poważne problemy z brzuchem. Moim problemem są nieustanne zaparcia i wzdęcia. Z trudem wypróżniam się co 3-4 dni. Aby ułatwić wyróżnianie zmuszona byłam kupić gruszkę do zaparć. Staram się prowadzić odpowiednią dietę, ale wzdyma mnie po każdym posiłki. Nawet po napojach. Jest to bardzo uciążliwe. Miałam robione USG brzucha i badania krwi. Wszytko w porządku. Co może być przyczyną? Czy są jakieś leki, które pomogą? Oprócz leków przeczyszczających, bo to nie jest rozwiązanie. Proszę o pomoc

Dzień dobry

Ani leki na zaparcia ani gruszka nie jest rozwiązaniem. Niestety po zaburzeniach odżywiania często problemy ciągną się jeszcze latami. Zastanawiam się jak wygląda Pani obecna dieta. Moim zdaniem to od niej należy zacząć a nie od leków. Jeżeli chciałaby Pani to można opisać ma na maila co Pani dokładnie zjada, jak często i jakie ilości a ja zerknę i postaram się pomóc.

Podaje kontakt:

joanna.wasiluk@o2.pl