Co spowodowało spadek apetytu?

Witam mam taki problem od paru dni straciłam apetyt na jedzenie muszę się zmuszać żeby coś zjeść a żołądek mam takie uczucie jak bym miała pełny i boli w czasie jedzenia nigdy tak nie miałam czy to coś poważnego?

Dzień dobry,

aktualnie mamy przesilenie wiosenne i u niektórych osób obserwujemy takie zjawisko jak u Pani. Jeżeli będzie się to utrzymywało przez dłuższy czas to proszę się skontaktować z lekarzem rodzinny lub dietetykiem.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga