Co stosować na nawracającą opryszczkę na ustach?

Witam! Od jakiś 4 lat nawraca mi opryszczka na ustach. Mam minimum 12 razy w ciągu roku. Jest albo jedna albo rozsypuje się po całych ustach przez co porobiły mi się ubytki w ustach I są krzywe. Zabezpieczam się różnymi preparatami ale to nic nie pomaga, nadal wysypuje. Co mogłabym jeszcze zrobić? Nie ukrywam ze jest to dla mnie bardzo uciążliwe.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy zastosować leki doustne. Proponuje udac się to lekarza rodzinnego lub chorób zakaźnych