Co takiego oznacza ten spadek cukru?

Mam 23 lata ważę 126 kg mam zespół polistycznych jajników Pcos mam problem z schudnięciem miałam zle samopoczucie senność ból głowy osłabienie podejrzewano u mnie hiperinsulinizm zrobiłam badanie na krzywą cukrzycową glukoza na czczo 102mg a po 2 godz po wypiciu roztworu glukozy wynosiła 67mg co oznacza taki spadek cukru?

Witam,

warto wykonać badanie krzywej insulinowej, która potwierdzi lub wykluczy hiperinsulinizm. Z krzywej cukrowej można stwierdzić, że występuje hipoglikiemia, ale do pełnej diagnostyki niezbędne są dalsze badania.