Co warto stosować na moją cerę?

Dzień dobry. Co by mi Państwo poradzili na moją cerę? Patrzę w lusterko. Mam bardzo dużo wągrów na nosie i policzkach. Piegi też ale takie mało widoczne. Codziennie myję twarz specjalnym płynem do twarzy. Nie mam trądziku już od ponad roku. Ale bardzo dużo wągrów i takich potówek oraz piegów. Tego z daleka nie widać. Ale jak światło zapaliłem w toalecie przy lusterku i mocno się przyjarzałem to normalnie jak u 40 letniego mężczyzny. A ja mam 18 lat. Dlatego wszyscy mi dają więcej lat niż mam. Tak sobie pomyślałem. W dodatku mam bardzo wysuszoną skórę. Mimo, że smaruję kremem Nivea.Gdyby nie nivea to bym z pokruszoną skórą na twarzy chodził. Od dziecka mam suchą skórę ale z roku na rok przesuszona jest ona bardziej.

Szanowny Panie

Z Pana opisu wynika, że problem ze skórą jest dość złożony - z jednej strony jest opis skóry zanieczyszczonej , z drugiej przesuszonej. Najrozsądniej byłoby udać się na wizytę do kosmetologa, który obejrzy twarz na żywo i będzie w stanie zaplanować odpowiednią pielęgnacje domową.

Pozdrawiam,

dr Katarzyna Mudel