Co zastosować na mokry kaszel?

Jaki lek by mi pan doradził na kaszel mam go już ponad 1 miesiąc i ten kaszel jest mokry i bym była wdzięczna jak by pan mi doradził .

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przewlekły kaszel przed zastosowaniem leczenia objawowego, wymaga diagnostyki lekarskiej. Dlatego też prosze zgłosić się do lekarza rodzinnego . Po przeprowadzeniu badania klinicznego lekarz zleci ewentualne dodatkowe badania oraz przepisze odpowiednie leki (syrop).