Co zastosować na odparzenia na kolanie?

Witam, po stosowaniu okładów z liści kapusty na bolące i opuchnięte kolano pojawiły się odparzenia (czerwone pojedyncze, bolesne pęcherzyki) Konsultacja dermatologiczna w tym momencie jest utrudniona - właśnie ze względu na ból kolana przy chodzeniu jestem do piątku ( wyznaczony termin wizyt u ortopedy) na L-4 i nie poruszam się. Proszę o wskazanie maści/lekarstwa o raz stosowne zalecenia. Dodam, ze odczuwam również lekkie swędzenie

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc sie wypowiedziec konieczne jest badanie lekarskie i wtedy bedzie mozna zastosować odpowiednie leki, być moze także doustne a ńie tylko maści