Co znaczą drobne zwłóknienia i zagęszczenia pozapalne w okolicy wnęk płucnych?

co znaczy drobne zwłóknienia i zagęszczenia pozapalne w okolicy wnęk płucnych rysunek około oskrzelowy nieżytowy pozapalnie pogrubiała opłucna szczytowa prawostronnie

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na przebyte zapalenie płuc i opłucnej. A jakie obecnie objawy ? Wskazana wizyta u lekarza prowadzącego levzen