Drobne zwłóknienie w polu środkowym lewym

rtg kl.p PA wynik -drobne zwłóknienie w polu środkowym lewym .poza tym pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych kobieta lat 47

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, zdjęcie powinno zostać skonsultowane z lekarzem zlecającym badanie, jednak opisywane zmiany są najprawdopodobniej niegroźną pozostałością po przebytym w przeszłości zapaleniu płuc.