Drobne zwłóknienia w lewej okolicy podobojczykowej i u podstawy płuca lewego w RTG

Witam Serdecznie, Bardzo proszę o zinterpretowanie mojego wyniku badania Rtg: Drobne zwłóknienia w lewej okolicy podobojczykowej i u podstawy płuca lewego, poza tym miąższ płucny bez zagęszczeń, ze wzmożonym rysunkiem zrębowym. Jamy opłucnowe wolne. Sylwetka serca i krążenie płucne w normie.Aorta wydłużona. Z góry dziękuje za pomoc. Z wyrazami Szacunku Barbara Falenciak mój e-mail: bafalen@gmail..com

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem zlecającym wykonanie badania - właściwa interpretacja zdjęcia możliwa jest wyłącznie w oparciu o badanie kliniczne. Zmiany się najprawdopodobniej niegroźnymi pozostałościami po przebytym w przeszłości zapaleniu płuc.