Co znaczą dwie krostki przy wardze sromowej?

Witam. Jakiś dłuższy czas temu około miesiąca nie pamiętam dokładnie przy wardze sromowej większej pojawiły się dwie krostki. Nie przeszkadzały więc się tym nie przejmowałam. Ale ostatnio podczas mycia zauważyłam że jedna bardzo się powiększyła i miała kolor czerwony a druga jakby się zmniejszyła. Co to może być? Czy to coś poważnego?

Lek. Michał Lenard

Bez zebrania z Panią wywiadu i zbadania trudno cokolwiek powiedzieć, dlatego sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!