Co znaczą grudkowate, lekko swędzące krostki?

Od kilku dni mam na nogach grudkowate lekko swedzace krostki które otaczaja białe plamki. Nie wiem skąd się to wzięło, jedyne co ostatnio się u mnie zmieniło to zaczęłam brać cynk. I ostatnio byłam na solarium, używałam jakiegoś przyspieszacza opalania. Dodam że ma niedoczynność tarczycy i chorobę Hashimoto. Czy to jakieś zwykle uczulenie czy powinnam się już martwić?

Lek. Michał Lenard

Może to być zwykłe uczulenie i wystarczy unikać solarium i preparatów przyspieszających opalanie, a objawy powinny ustąpić. Jeżeli tak się nie stanie, wskazana będzie wizyta u dermatologa. Pozdrawiam!