Co znaczą objawy takie jak przelewanie/bulgotanie w jamie brzusznej?

Czy objawy takie przelewanie/bulgotanie w jamie brzusznej, luźne stolce, pieczenie pod prawym żebrem, mdłości, uczucie pieczenia języka i kwasu w przełyku, świąd odbytu, zatkany nos mogą być powiązane z zawrotami, bólami i mrowieniem głowy, szumami usznymi, kołataniami serca (często po jedzeniu) - z podniesionym ciśnieniem i pulsem, drętwieniem kończyn, mroczkami przed oczami? morfologia, hormony tarczycy, jak również usg brzucha i echo serca i tomografia głowy OK. Jak dalej prowadzić diagnozę?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Badania krwi - granulocyty

Granulocyty to rodzaj leukocytów, czyli białych krwinek. Chronią nasz organizm przed drobnoustrojami. Dowiedz się więcej szczegółów o granulocytach i dowiedz się jak analizować wyniki badań.

Zakres dolegliwości jakie Pan przedstawił rozciąga się od chorób związanych z gastroenterologią, neurologią, laryngologią, okulistyką i kardiologią. Nie ma jednoznacznej choroby, która miałaby aż tyle objawów. Radziłbym odwiedzić wyżej wymienionych specjalistów medycyny i z nimi skonsultować bezpośrednio swoje problemy.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy