Co znaczą obustronnie widoczne hipoechogeniczne węzły chłonne z zachowaną zatoką tłuszczową?

Bardzo proszę o interpretację wyników badań. TSH 2,8 ( norma 0.27-4,2), FT3 3,99 ( 3,89-6,66), FT4 15,63 ( 13-21,24), antyTPO 11,04(0-34).USG tarczycy: gruczoł tarczowy o jednorodnej echogeniczności miąższu, bez zmian ogniskowych. Płat prawy 13x15x44 mm , objętość ok. 4,2 ml. Płat lewy 15x13x30 objętość ok. 2,9 ml. Cieśń nieposzerzona ok. 1,7 mm. Obustronnie widoczne hipoechogeniczne węzły chłonne, z zachowaną zatoką tłuszczową wielkości do 6 mm w osi krótkiej - niepodejrzane, w pierwszej kolejności pozapalne. Jestem mężczyzną 55 lat. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u endokrynologa i ustalenie dalszego postepowania a jakie są dolegliwości ?