Co znaczą te bóle podbrzusza przy wkładce?

Dzień dobry. 5 stycznia 2017r założyłam wkładkę wewnątrzmaciczną cooper t380a. Od tamtej pory miałam dwie kontrole i wszystko jest w porządku, natomiast zawsze na drugi dzień po stosunku boli mnie podbrzusze, oraz po intensywnej aktywności fizycznej. Czy to jest kwestia nie zagojenia się do końca? Czy to mi przejdzie? Jest to dość upierdliwe, zważając na fakt iż trenuję co drugi dzień na siłowni i współżyjemy kilka razy w tygodniu, więc boleści mam niemalże codziennie. Pomocy.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana ponowna wizyta u ginekologa i Ew rozszerzenie diagnostyki