Co znaczą te czarne kropki po goleniu?

Witam. Odkąd pamiętam zawsze po goleniu nóg widoczne są czarne kropki wygląda to jakby były dalej nie ogólne + piecze skóra nóg. Dodam że tak jest tylko na lydkach. Rok temu pani dermatolog kazała peelingowac i peelingowac. Nic to nie dało a przetestowałam ich już wiele. nie wiem czy to istotne ale nie mogę nigdy opalic łydek. Są blade w porównaniu z innymi częściami ciała. Boję się że będę już zawsze mieć takie nogi... proszę o pomoc

Jeżeli Pani skóra w tej okolicy tak wygląda, nie zmieni jej Pani. Opalanie jest niezdrowe i jeżeli nadal pozostaje Pani blada mimo działania słońca, a co gorsze różowa, należy tego słońca unikać i stosować mocną ochronę przed działaniem filtrów UV.